محل تبلیغات شما

 

عوامل تاثیرگذار در طراحی یک بروشور خلاقانه

۴- از افزودن اجسام غیر کاغذی به بروشور نترسید
گاهی نیاز است که یک جسم غیر کاغذی مانند سی‌دی و فلش معرفی محصول و یا نمونه‌ای از محصول تولید شده را ضمیمه بروشور کنید. در این صورت سعی کنید یک جای زیبا و خلاقانه برای قراردادن آنچه مدنظرتان است در بروشور طراحی کنید. این کار بروشور شما را از یک کالای تک بعدی به یک کالای جذاب تغییر می‌دهد.
عوامل تاثیرگذار در طراحی یک بروشور خلاقانه
۵- مفید و حرفه‌ای طراحی کنید
هر چه از میزان ارائه ی اطلاعات بی‌فایده و اضافی به مخاطب بکاهیم، بر تاثیرگذاری بروشور افزوده‌ایم و همچنین دست طراح را برای استفاده از عناصر گرافیکی و اعمال خلاقیت بیشتر برای طراحی بروشور باز گذاشته ایم. توجه داشته باشید که این موضوع از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. پس این مساله را بسیار جدی بگیرید.
عوامل تاثیرگذار در طراحی یک بروشور خلاقانه

 

ایجاد جاذبه ی بصری با شیوه‌های تا‌کردن متفاوت
دلیلی ندارد بروشور را مانند کتاب به صفحات یک اندازه تقسیم کنیم. گاهی استفاده از اشکال هندسی و تا کردن‌های ناهمگون و متفاوت می‌تواند جذابیت فوق العاده‌ای را برای مخاطب فراهم کند. اما باید دقت کنیم که مبادا محتوا را فدای فرم کنیم. فرم مهم است اما همه چیز نیست. می‌توانید در تا‌ کردن بروشور از اشکال چند وجهی هندسی استفاده کنید. در عین حال مد نظر داشته باشید که پیچیدگی اشکال همیشه باعث زیبایی نمی‌شود و ممکن است از کارایی و تاثیرگذاری بروشور به عنوان یک محصول اطلاع رسان بکاهد.
عوامل تاثیرگذار در طراحی یک بروشور خلاقانه
۲- همخوانی بروشور طراحی شده با حرفه و یا محصول شما
باید توجه داشته باشیم که قرار است چه چیزی را در بروشور به مخاطب معرفی کنیم. سپس تصمیم بگیریم که بروشور را در چه ابعاد، شکل و مدلی طراحی کنیم. عدم تطابق بروشور با محصول از تاثیرگذاری آن می‌کاهد و حس نامطلوبی را به مخاطب انتقال می‌دهد.

عوامل تاثیرگذار در طراحی یک بروشور خلاقانه

۳- در صورت نیاز، بافت و جنس صفحات را تغییر دهید
گاهی محصولی که قصد معرفی آن را دارید می‌تواند نقش صفحات بروشور را برای شما ایفا کند. در برخی مواقع صفحات بروشوری که توسط شما ارائه می‌شود در اصل به معنای همان محصولی است که قصد معرفی آن را دارید. در این صورت بسیار جذاب است که خلاقیت به خرج داده و جنس بروشور را تغییر دهید. این عمل در خلاقانه‌تر شدن طراحی شما بسیار تاثیر‌گذار است.
۶- محتوا را جدی بگیرید
محتوایی که شما در بروشور استفاده می‌کنید از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا محتواست که مخاطب را مجاب می‌کند که بروشور را نزد خود نگه دارد و یا آن را به کام سطل زباله بسپارد. پس سعی کنید محتوایی که در بروشور ارائه می‌شود کاربردی باشد.
عوامل تاثیرگذار در طراحی یک بروشور خلاقانه
۷- از تصاویر زیبا و جذاب استفاده کنید
یکی از عناصر زیبایی بخش به بروشور تصویر است. از تصویر به عنوان عنصر گرافیکی جهت ایجاد یک طراحی خلاق استفاده کنید. به طور مثال عکسی که به شکل خاصی برش خورده است زیبایی بروشور را چندین برابر نشان می‌دهد.


وبلاگ ماندگار

تعریف بازاریابی چیست؟ ( تعریف مارکتینگ )

چرا استفاده از پاکت نامه ضروری است؟

کدام مدل بروشور مناسب کسب و کار من است؟

بروشور ,یک ,طراحی ,تاثیرگذار ,عوامل ,استفاده ,یک بروشور ,در طراحی ,طراحی یک ,تاثیرگذار در ,عوامل تاثیرگذار ,می‌دهد عوامل تاثیرگذار

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
کوتی موزیک موزیک لر : دانلود اهنگ جدید تجهیزات صنعتی ♣♣♣ غروبی در سپیده دم ♣♣♣ leylagraphy همه چی موجوده سلامتی، زندگی شاد، با لایف ایندکسین بهترین سایت بهترین سایت emohtava