محل تبلیغات شما

صداقت با مشتری و مصرف‌کننده باهوش
شرکت پخش ماندگار : دو تغییر عمده در جامعه به‌جود آمد که پیمان‌نامه کسب‌وکار را به یک عمل بسیار خطرناک در سال ۲۰۱۸ تبدیل کرد.

مورد اول، مصرف‌کنندگان اکنون نسبت به راه‌های بازاریابی و برندسازی بسیار آگاه هستند، لذا صداقت با مشتری خیلی مهم است.

اقتصادهای بالغ و بازار آزاد مانند ایالات متحده، اروپا و استرالیا اکنون با گستردگی تبلیغات زندگی می‌کنند که از مادران مضطرب که فرزندانشان را از پوشیدن پیراهن‌های لکه‌دار ممانعت کرده، تا صدای جیرینگ جیرینگ جذاب، کمدی حواس پرت، آی‌های متحرک برنده و… .

امروزه هر یک از تکنیک های تبلیغات را به من نشان دهید، من یک خریدار خانگی را به شما نشان خواهم داد که بتواند به درستی درون آن را ببیند و مصرف‌کنندگان تنها روش‌های تبلیغ کننده را در معرض نمایش قرار نمی‌دهند، ما به صورت آشکار آن‌ها را مسخره می‌کنیم. برای زمان حال، ما آن‌ها را نه به عنوان حواس پرتی سرگرم کننده، بلکه به عنوان تلاش‌های ضعیف برای جلب منفعت خود می‌بینیم.

این مورد بچگانه و تا کمی توهین‌آمیز است.

حتی اقتصادهای سرمایه‌داری نوظهور نیز به سرعت در حال طی کردن این مراحل هستند.

هند، تایلند، اندونزی و فیلیپین تنها یک یا دو دهه بعد از گرفتن تلویزیون تجاری اصلی، استراتژی‌های بازاریابی دوران بلوغ را نشان می‌دهند.

نتیجه صداقت با مشتری : قابل اعتماد باشید
«بله خوب است، اما مایک، مطمئنا در عصری که (دونالد) ترامپ رئیس جمهور آمریکا انتخاب می‌شود و اخبار جعلی فراوان می‌شنوند، شما به من نمی‌گویید که اکنون مردم از شرکت‌ها خریداری می‌کنند، آن‌ها حقیقت را می‌گویند؟»

پیام از این قرار است: شرکت‌هایی که انگیزه واقعی خود را برای کسب‌وکار می‌دانند و آن را به صورت آشکار با جهان به اشتراک می‌گذارند، هدایت می‌شوند که تنها آن حقیقت را تحویل ندهند، بلکه در آن نوآوری داشته باشند.

آن‌ها از طرف شرکت‌کننده خود موظف به اثبات وعده‌های خود هستند و بنابراین، محصولات موجود را بهبود بخشیده، محصولات جدید را اختراع می‌کنند، ارائه خدمات را بهبود می‌بخشند، بازارهای جدید ایجاد می‌کنند و کل صنایع را رو به جلو پیش می‌برند.

پخش تراکت تهران

• شرکت هواپیمایی جنوب غربی ثابت کرد که شما می‌توانید یک شرکت هواپیمایی بودجه‌ای باشید و سود زیادی کسب کنید و مشتری خود را دوست داشته باشید.

• شرکت کفش‌های Zappos با گفتن حقیقت ثابت کرده است که شما می‌توانید یک شرکت آنلاین با سود کم باشید و هنوز هم در زمینه خدمات به مشتریان پیشرو باشید. تبلیغات

• بازارهای غذایی ثابت کرده‌اند که شما می‌توانید برای کمک به انسان‌ها در زندگی طولانی‌تر،سالم‌تر در مرحله اول و در مرحله دوم سود کسب کنید و همچنان زنجیرهای بزرگ سوپر مارکت را در سود و رشد سهم خود قرار دهید.

انگیزه معتبری که بنیانگذاران شرکت برای فعالیت در کسب و کار برای جذب کارمندان باهوش و متفکر به سمت هدف خود دارند و به آن‌ها در ایجاد محصولات و طرح های نوآورانه انگیزه می‌دهند که اثبات صمیمیت آن‌ها است.

هیچ‌کس به توضیحات او علاقه‌ای نداشت و او چند روز بعد به شکل شایسته‌ای به رسانه‌ها بازگشت تا بدون قید و شرط عذرخواهی کند. مشاوره تبلیغاتی

برعکس، شرکت هواپیمایی Southwest (جنوب غربی) نمونه‌ای شگفت‌انگیز از یک شرکت است که با خوشحالی با مشتریان خود در کمال صداقت با مشتری راجع به آنچه می‌توانند ارائه دهند و آنچه نمی‌توانند ارائه دهند، صحبت می‌کند.

مدل کسب و کار آن‌ها مبتنی بر کارایی هزینه شدید است. اما آن‌ها این را از مشتری خود پنهان نمی‌کنند. آن‌ها آن را قبول دارند.
آن‌ها می‌گویند: “شما تنها در پروازهای ما بادام زمینی می‌گیرید، نه وعده‌های غذایی.” و “ما کیف‌های شما را از یک پرواز به پرواز دیگر انتقال نمی‌دهیم. شما باید دوباره آن‌ها را بررسی کنید”.

قرارداد پخش تراکت

در حالی که سایر شرکت‌های هواپیمایی با وعده‌هایی مبنی بر لبخند زدن به کارکنان خوشحال و مسافرت بدون دردسر، مشغول تلاش برای جذب مسافری هستند که بتوانند مزایایی را که آن‌ها می‌دانند همیشه نمی‌توانند این مزایا را تضمین کنند، در اختیارشان قرار دهند. آنچه به شما کمک می‌کند سبک دیوانه‌وار شگفت‌انگیز شرکت آن‌ها است.

آن‌ها خود را خیلی جدی نمی‌گیرند و مسافران خود را به انجام کار مشابه دعوت می‌کنند.

آن‌ها کارمندانی با شخصیت‌های سرزنده استخدام می‌کنند و سپس به آن‌ها اجازه می‌دهند تا از این کار در مشاغل خود استفاده کنند و به مهمانداران پرواز اجازه می‌دهند هنگام انجام اعلامیه‌های کابین اظهارات خنده‌دار ایجاد کنند.

آن‌ها از اولین خطوط هوایی بودند که با روال ایمنی قبل از پرواز سرگرم شدند. آن‌ها از حقیقت خود لذت می‌برند.

در دنیای کسب‌وکار شفاف امروزی، دیگر هیچ تفکیکی در مورد رفتار شرکت و تصویر برند وجود ندارد. تنها شرکت شما وجود دارد و همین.

تراکت پخش کن

نتیجه صداقت با مشتری این است که هواپیمایی جنوب غربی مدت‌ها است که یکی از سودآورترین خطوط هوایی ایالات متحده است و همچنان به کار خود ادامه می‌دهد. تراکت

در نتیجه صداقت با مشتری ، تکرار مشتری زیاد است. حفظ پرسنل با کیفیت زیاد، بالا است. هزینه برای هر کسب‌وکار کم است. ارزش برند بالا است.

امروزه، شما می‌توانید تجربه دنیای واقعی خود را از یک برند به صورت سریع و در سطح جهان به اشتراک بگذارید.

نه تنها در اختیار خریداران دیگری مانند شما، بلکه به رسانه‌هایی که می‌توانند حضور دیجیتالی شما را به یک میلیون برابر افزایش دهند و همه ما از انجام این کار لذت می‌بریم. شرکت‌های خارجی که در ادعاها اغراق می‌کنند، عواطف را دست‌کاری می‌کنند یا تنها با دروغ گفتن به ما به یک بازی تبدیل شده‌اند که میلیون‌ها مصرف‌کننده دوست دارند بازی کنند.

بدترین و بهترین
صداقت با مشتری و خدمات

سال گذشته یک نمونه کلاسیک از این تغییر قدرت را به ما نشان داد.

شرکت هواپیمایی یونایتد سالانه ده‌ها میلیون دلار صرف تبلیغات کمپین‌های تبلیغاتی می‌کند که مهمانداران پرواز، خلبانان خون‌سرد و مسافران دارای لبخند را نشان می‌دهند.

پخش تراکت در تهران

آن‌ها به ما می‌گویند که رضایت ما هدف اصلی آن‌ها است. سپس، آن‌ها تمام این موارد بیهوده در دهه ۱۹۶۰ با بیرون کشیدن یک پزشک خونین از یک پرواز ثابت كردند.

فیلم آن واقعه شرم‌آور بود و بیش از تمام تبلیغات تلویزیونی یونایتد در آن سال توسط مردم مشاهده شد.

از آنجا که یونایتد سال‌ها آشکارا به آمریکایی‌ها قول یک چیز را داده و چیز دیگری تحویل داده بود، عصبانیت از آن بیشتر شد.

آنچه که می‌گفتند انگیزه آن‌ها برای به دست آوردن دل ما بود، در واقع انگیزه آن‌ها نبود. پخش تراکت

نکته‌ای که این موضوع را واضح‌تر می‌کند زمانی است که مدیر ارشد اجرایی آن‌ها (مدیرعامل) در ابتدا سعی داشت توضیح دهد که چرا چنین حوادثی با توجه به وضعیت صنعت هواپیمایی ایالات متحده ضروری است و سود آوری در این روزها چقدر دشوار است.


وبلاگ ماندگار

تعریف بازاریابی چیست؟ ( تعریف مارکتینگ )

چرا استفاده از پاکت نامه ضروری است؟

کدام مدل بروشور مناسب کسب و کار من است؟

آن‌ها ,یک ,شرکت ,مشتری ,هواپیمایی ,تراکت ,را به ,با مشتری ,صداقت با ,خود را ,است که

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
ماشین داخلی طاقت بیار اشپزی فروشگاه خرید اینترنتی خانواده سونیک | Sonic Family هر چی که بخوای دندانسازی محلات تاریخ مه آلود فروشگاه آنلاین خدمات اجرا و نصب پیچ و رولپلاک نمای ساختمان