محل تبلیغات شما

از نرخ‌های چانه‌زنی پیش‌تر بروید

شرکت پخش ماندگار : ولین قدم برای حفظ مشتریان فعلی ، شناخت نرخ چانه‌زدن شماست. نرخ چانه‌زنی به شما می‌گوید که چند مشتری سایت شما را ترک می‌کنند یا خرید از شما را متوقف می‌کنند. دانستن نرخ چانه‌زنی به شما در پیش‌بینی تغییرات در خط پایین کمک می‌کند. این استراتژی‌های شما را برای ارتقای حفظ مشتریان فعلی راهنمایی می‌کند. شما همچنین می‌توانید با نظارت بر نرخ چانه‌زنی کسب و کار خود، درک کنید که آیا استراتژی‌های حفظ مشتریان فعلی شما کار می‌کنند یا خیر. پخش تراکت

اهرم بازاریابی ایمیلی
حفظ مشتریان فعلی و بازاریابی ایمیلی

زمانی که اطلاعاتی را دارید که به شما می‌گویند که چه زمانی و چرا مشتریان شما را ترک می‌کنند، می‌توانید آن‌ها را از طریق ایمیل مورد هدف قرار دهید. بازاریابی ایمیلی موثرترین استراتژی آنلاین برای ایجاد تغییر است. بازاریابی ایمیل را با مدیریت روابط مشتری ادغام کنید. شما می‌توانید تخفیف در محصولات رها شده، یک مقایسه رایگان و یا دیگر موارد را به آن‌ها پیشنهاد دهید.

برای پیگیری در مورد مشتریانی که درخواست پشتیبانی دارند از بازاریابی ایمیلی استفاده کنید. از مشتریان بازخورد بخواهید، از آن‌ها بخواهید که بررسی آنلاین و جمع‌آوری اطلاعات را رها کنند. داشتن یک برنامه بازاریابی ایمیلی در محل به شما این امکان را می‌دهد که به سرعت به آن‌ها پاسخ دهید. می‌توانید قالب‌هایی را ایجاد کنید که بلافاصله در زمان ایجاد محتوا ارسال شوند. همچنین به شما این امکان را می‌دهد که محتوای خود را شخصی‌سازی کنید.

پخش تراکت تهران

۴٫ اضافه کردن شخصی‌سازی
خدمات بازاریابی مدیریت ارتباط با مشتری و ایمیلی، شخصی‌سازی، ارتباطات را از هر زمان دیگری آسان‌تر می‌کند. این مورد این تصور را ایجاد می‌کند که کسب و کار شما هر ارتباط با مشتری را به صورت جداگانه اداره می‌کند. سیستم‌های مدیریت ارتباط با مشتری اطلاعات مربوط به خریدها، ترجیحات مشتری و سابقه پشتیبانی مشتری را ذخیره می‌کنند. می‌توانید برای ایجاد محتوا از این داده‌ها استفاده کنید. برای ارسال محتوای به موقع و شخصی‌سازی شده برای مشتریان، یک کمپین بازاریابی از طریق ایمیل راه‌اندازی کنید. برای مثال، یک خط موضوعی ایجاد کنید که آن‌ها را با نام خود خطاب کنید. مشتری‌ها وقتی می‌بینند ارتباطات بازاریابی شخصی‌سازی شده دارند، بیشتر آن را مورد توجه قرار می دهند.

شخصی‌سازی تعامل با مشتری، انگیزه‌ای را برای مشتریان فراهم می‌کند تا در کنار شما بمانند. آن‌ها احساس می‌کنند که به شما اهمیت می‌‍‌دهند و این مورد ارتباط نزدیک‌تری را نسبت به کسب و کار شما ایجاد می‌کند. استفاده از شخصی‌سازی باعث بهبود نرخ حفظ مشتریان فعلی از طریق تجربیات بهتر مشتری می‌شود.

۲٫ برای حفظ مشتریان فعلی از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری استفاده کنید
نرم افزار CRM و اهداف کسب و کار

پخش تراکت تهران

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) با کمک به شما در پیگیری رفتار مشتری در گذشت زمان، از حفظ و نگهداری مشتری پشتیبانی کرده و آن را فعال می‌کند. این مورد می‌تواند الگوهای خرید آن‌ها، استفاده از محصول و زمانی که آن‌ها خرید از شما را متوقف می‌کنند، برای شما تعریف کند. همچنین می‌توانید تعامل خدمات مشتری را ردیابی کنید تا متوجه شوید مشکلات آن‌ها چیست. چنین متغیرهای کلیدی از رفتار مشتری می‌توانند به عنوان سیگنال‌های هشدار دهنده‌ای باشند که می‌توانید برای بهبود حفظ مشتریلن فعلی از آن‌ها استفاده کنید.

زمانی که ایده روشنی از الگوهای رفتاری مشتریان خود داشته باشید، می‌توانید نقاط بحرانی را در جایی پیدا کنید که دیگر آن‌ها از شما خریداری نمی‌کنند. این امر باعث می‌شود تا استراتژی‌های حفظ مشتریان فعلی جهت مشخصی داشته باشد. اگر شما در مسیر صحیح هستید، می‌توانید سنجش کنید. مدیریت ارتباط با مشتری از موارد مختلفی از حفظ مشتریان فعلی پشتیبانی می‌کند:

• سفر مشتری را ترسیم می‌کند

• شخصی سازی را امکان‌پذیر می‌کند مشاوره تبلیغاتی

• یک پایگاه داده متمرکز از اطلاعات مشتری را فراهم می‌کند

• می‌تواند جزئیاتی مانند تاریخ خرید، بازخورد و بازده را ذخیره کند

• بر تعامل مشتری با تیم پشتیبانی شما نظارت می‌کند

• داده‌های زمان واقعی را نشان می‌دهد

شما باید از داده‌های خود استفاده کنید تا درک کنید که مشتریان چه زمانی در معرض ترک شما هستند تا با آن‌ها ارتباط برقرار کرده و موفق به بازگرداندن آن‌ها شوید. در ارتباط با مشتریانی که شما را می‌شناسند، نسبت به افرادی که تا به حال از شما چیزی نشنیده‌اند، تعداد تبدیل‌های بیشتری دریافت خواهید کرد.

قرارداد پخش تراکت

۵٫ برنامه‌های وفاداری مشتری ایجاد کنید
با ایجاد یک برنامه وفاداری مشتری، به مشتریانی که به صورت دائم از شما خریداری می‌کنند، پاداش می‌دهید. این انگیزه آن‌ها را برای ادامه خرید افزایش می‌دهد. همچنین به آن‌ها نشان می‌دهد که کسب و کار شما به آن‌ها توجه می‌کند. سیستم مدیریت ارتباط با مشتری می‌تواند به شما در شناسایی مشتریان برتر کسب و کارتان کمک کند. این مورد به شما این امکان را می‌دهد که بدانید کدام مشتری‌ها را برای اولویت‌بندی خود نیاز دارید. شما می‌توانید برای گروه‌های مختلف مشتری برنامه‌های وفاداری خاصی ایجاد کرده و با بالاترین مزایا به مشتریان برتر خود پاداش دهید.

تراکت پخش کن

راه دیگر برای اینکه مشتریان احساس بیشتری در مورد سرمایه‌گذاری نسبت به برند شما داشته باشند این است که برنامه وفاداری خود را بازیابی کنید. شما اغلب این موضوع را با کسب و کارهای هواپیمایی مشاهده می‌کنید که مایل به حساب پرواز هستند. شما می‌توانید با امتیاز، نشان و سایر وسایل شناسایی به کاربران پاداش دهید. همچنین در صورت رسیدن مشتری به سطوح مختلف، تخفیف‌های ویژه و سایر مزایا را ارائه دهید. تراکت

یک برنامه وفاداری مشتری می‌تواند باعث ایجاد انگیزه در مشتریان شما برای خرید از برند شما شود. این مورد، نرخ حفظ مشتریان فعلی شما را بالا نگه می‌دارد.


وبلاگ ماندگار

تعریف بازاریابی چیست؟ ( تعریف مارکتینگ )

چرا استفاده از پاکت نامه ضروری است؟

کدام مدل بروشور مناسب کسب و کار من است؟

مشتری ,مشتریان ,آن‌ها ,می‌کند ,فعلی ,ایجاد ,مشتریان فعلی ,حفظ مشتریان ,به شما ,کسب و ,ارتباط با ,افزار مدیریت ارتباط

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مقالات حقوقی دستنوشته ها سیر و سفر اخبار سایت بلگ بیست کاغذ دیواری دانلود فایل های کمیاب دانشگاه پیام نور بابل فروشگاه اینترنتی سایت تفریحی و سرگرمی دانلود سرا