محل تبلیغات شما

تولید کننده محتوا کیست؟

شرکت پخش ماندگار : تولید کننده‌ محتوا مطالب سرگرم‌کننده و آموزشی تولید می‌کند تا نیازهای مخاطبان هدف را در زمینه‌هایی مانند علایق و چالش‌هایی که با آن روبه‌رو هستند، پاسخ دهد. محتوایی که او تولید می‌کند می‌تواند اشکال مختلفی داشته باشد، از جمله پست‌های وبلاگ، ویدئو، کتاب‌های الکترونیکی، عکس‌ها و اینفوگرافیک‌ها. امروزه، کسب‌وکارها تولید کننده محتوا را استخدام می‌کنند تا بتوانند مشتریان جدید و موجود را با برند خود درگیر کنند.

فرقی نمی‌کند که در تیم استراتژی بازاریابی محتوایی شرکت خود کار می‌کنید و یا به تنهایی برای کسب‌وکارهای مختلف محتوا تولید می‌کنید، بعضی از عادات امتحان شده وجود دارند که با به‌کارگیری آن‌ها می‌توانید به یک تولید کننده محتوا و واقعاً موفق تبدیل شوید. پخش تراکت تهران

هشدار: تبدیل شدن به یک تولید کننده محتوا مانند همه مهارت‌های دیگر، یک شبه اتفاق نخواهد افتاد. چون شما سعی دارید در آن خوب شوید، نه اینکه فقط این کار را مانند یک تازه‌کار انجام دهید. اما اگر هر چه زودتر این پنج عادت را در برنامه روتین خود بگنجانید، طی زمان کمتری در مسیر خود برای تبدیل شدن به یک تولید کننده‌ محتوا قرار خواهید گرفت.

تراکت پخش کن

چگونه به یک تولید کننده محتوا تبدیل شوید

• محتوای دیگران را انتخاب و جمع‌آوری کنید (زمانی که منطقی به نظر می‌رسد)
• شاخص‌های کلیدی عملکرد (KPI) کسب‌وکار را درک کنید
• در هر فرصتی برای شبکه‌سازی استفاده کنید
• به جای نظر دادن، راهکار ارائه دهید
• همه‌چیز را زیر سؤال ببرید پخش تراکت تهران

• هر روز اخبار مربوط به صنعت‌تان را بخوانید
• به صورت مرتب بنویسید
• مخاطبان صنعت خود را بشناسید
• از لحن مخصوص خود استفاده کنید

۱٫ هر روز اخبار مربوط به صنعت خود را بخوانید
ایجاد محتوای عالی‌ که واقعاً با مخاطب ارتباط برقرار کند و آن‌ها را تحت تأثیر قرار دهد، مستم این است که بدانید در صنعت‌تان چه می‌گذرد. بهترین تولید کننده محتوا در مورد اخبار و گرایش‌هایی که در صنعت وجود دارد در اینترنت جستجو می‌کند و تنها به خواندن اکتفا نمی‌کند. این موضوع، او را در موضعی قرار می‌دهد که بتواند دو موضوع را درک کند؛ اول مفهوم پشت‌پرده‌ چیزهایی که در طول تاریخ در صنعت آن‌ها اتفاق می‌افتند و دوم اینکه چگونه آن‌ها طرز تفکر مخاطبان هدف را در حال حاضر شکل می‌دهند.

قرارداد پخش تراکت

تولید کننده محتوا باید متوجه شود که مشتریان‌شان زمان خود را در چه سایت‌هایی به صورت آنلاین سپری می‌کنند تا بتوانند از آن وبلاگ‌ها پیشی ‌بگیرند.

۲٫ به‌عنوان تولید کننده محتوا به صورت مرتب بنویسید
اگر از این مورد استفاده نکنید، قدرت نویسندگی را از دست می‌دهید. تولیدکنندگان محتوای موفق، اهمیت حرکت مداوم ماهیچه‌های نوشتاری خود را درک می‌کنند. انجام این کار به آن‌ها کمک می‌کند از طریق ایده‌هایی کار کنند که ممکن است در ذهنشان به طور نامنظم ترکیب شده باشند و از بین آن‌ها موارد باارزشی را بیابند که بعداً به ایده‌های کاملاً تحقق‌یافته تبدیل می‌شوند. یک تولید کننده محتوا ممکن است همیشه برای نوشتن باانگیزه نباشد، اما می‌داند که چیزی الهام‌بخش می‌تواند از چیزی که نوشته است، نشئت بگیرد. مشاوره تبلیغاتی

با انجام آن به طور روزانه یا هر چند روز یک بار به نوشتن عادت کنید. منظورم این نیست که شما نیاز دارید یک مقاله‌ ویرایشی بالغ بر ۱۵۰۰ لغت را در مورد یک موضوع صنعتی بنویسید. بلکه در مورد این صحبت می‌کنم که؛ به طور روزانه ۱۰ تا ۱۵ دقیقه را صرف نوشتن ایده‌ها و اندیشه‌هایتان کنید.

بفهمید که در چه زمان‌هایی ذهن شما روشن‌ترین حالت را دارد؛ برای اکثر مردم، این اتفاق بعد یا در طول یک خوردن یک فنجان قهوه اتفاق می‌افتد؛ و بفهمید که در چه زمانی به صورت خودجوش، انگیزه برای نوشتن دارید. پخش تراکت

دیروز چه چیزی مطالعه کرده‌اید که هنوز مطالبش را به یاد دارید؟ از کدام قسمت آن هنوز سر در نیاورده‌اید؟ پرسیدن چنین سؤالاتی از خودتان، باعث می‌شود که جریان نوشتن در ذهن‌تان شروع شود.

پخش تراکت در تهران

۳٫ مخاطبان صنعت خود را بشناسید
یکی از سخت‌ترین قرص‌ها که باید برای تبدیل شدن به یک تولید کننده محتوا به صورت حرفه‌ای و خلاق قورت دهید این است که شما در اختیار مخاطبان خود قرار دارید و نیازهای مخاطبان‌تان ممکن است که خلاقیت شما را از بین ببرند.

اما در پایان روز با مبلغی که مخاطبان‌تان می‌پردازند، می‌توانید قبض‌های‌تان را پرداخت ‌کنید. اگر مخاطبان خود را به اندازه کافی و به طور عمیق بشناسید، علایق و فرصت‌های خلاقانه‌ای خواهید یافت که بدون آن‌ها پیدا نمی‌کردید.

ویژگی سوم همه تولیدکنندگان محتوای موفق این است که آن‌ها همه‌ جوانب مخاطبان خود را به خوبی می‌شناسند. آن‌ها خوانندگان و بینندگان خود را بررسی کنید: مخاطبان چه چیزهایی را می‌خواهند که شما هنوز برای آن‌ها مهیا نکرده‌اید؟ آن‌ها چه مشکلاتی دارند که شما قادر به حل آن‌ها هستید؟ در اینجا بعضی از ویژگی‌های دیگر از مخاطبان‌تان آورده شده است که برای شما و کارفرمایتان مفید هستند:

• سن
• جنسیت
• مکان
• تعداد اعضای خانواده
• عنوان شغلی
• حقوق


وبلاگ ماندگار

تعریف بازاریابی چیست؟ ( تعریف مارکتینگ )

چرا استفاده از پاکت نامه ضروری است؟

کدام مدل بروشور مناسب کسب و کار من است؟

تولید ,محتوا ,یک ,آن‌ها ,کننده ,مخاطبان ,کننده محتوا ,تولید کننده ,خود را ,یک تولید ,به یک ,تولید کننده محتوا ,تولید کننده‌ محتوا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
کولرگازی با کیفیت وایت وستینگ هاوس علوم تجربی بتا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. تور تعطیلات مرداد 98 | تور عید غدیر 98 | ماهبان تور تک سایت هر چی که بخوای پویان فلزیاب مجله روز هر چی بخوای اینجاست خبرنامه تکنولوژی و رایانه ایران و جهان